מסיבת סיום שנה מועדון המבוגרים

שנת הפעילות של מועדון המבוגרים הגיעה לקיצה.לכבוד האירוע ערכנו מסיבת סיום. המסיבה נערכה ביום רביעי 29/7 בנוכחות קהל רב של כל משתתפי חוגי המועדון.

התחלנו את המסיבה בכיבוד שאותו הביאו חברות המועדון לאה ומלי.

לאחר ששבענו ונהנו משיחות נעימות בינינו התיישבנו לתוכנית.

דורית ריכטר אלעזרי הובילה את הפעילות. התחלנו בברכות. כל אחד לקח פתק עם שם מהכובע והיה צריך לברך את האדם ששמו יצא. היה מעניין לשמוע את הברכות של כולם.

לאחר הברכות התחלקנו לקבוצות של 3 . כל קבוצה הייתה צריכה לשוחח מה נתנה לה השנה במועדון, מה היא הייתה רוצה לקראת השנה הבאה. לאחר מכן כל נציג של קבוצה סיפר מה נאמר בקבוצה שלו. שמענו מאנשים שלמדו בפעם הראשונה בחייהם לעבוד עם מחשב והם מרגישים היום שהם כבר "מומחים" בו. שמענו שחוג היוגה תרם לבריאות הגוף לחלק מן האנשים. שמענו על תכשיטים מקסימים שהכינו בנות לנכדות ומאוד נהנו. שמענו שהפעילות במועדון עזרה רבות וגרמה להם לצאת מהבית ולעשות דברים, דבר שלא היו מורגלים בו.

לאחר מכן חילקנו תעודות הערכה לכל משתתפי החוגים.

אחר כך הודנו למדריכי החוגים שפעלו במשך שנה שלמה בהתנדבות ותרמו לנו כל אחד מיכולותיו: ציפי לוי מדריכת היוגה, דורית ריכטר אלעזר מדריכת פיתוח אישי, אלי דפני מדריך תכשיטנות, הניה וורנה מדריכות מחשבים ומאשה מטפלת ברפלקסולוגיה כל אחד מן המדריכים קיבל תעודת הוקרה ועציץ.

אנחנו מודים מאוד למדריכים ומצפים לראותם גם בשנה הבאה.

מלי נציגת חברי המועדון הודתה לנו בשם כולם ונתנה לנו קופסאת שוקולדים להשאיר לנו טעם טוב בפה…תודה לכולם.

 

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.